Get Adobe Flash player

Výhody využitia služieb

Profesionálny  prístup

Zaoberáme sa výhradne oblasťou účtovníckych  a finančných  služieb. Neustále sledujeme legislatívu,  absolvujeme školenia a denne  sa stretávame s problematikou účtovníctva  v praxi. Rôznorodosť našich klientov  je zdrojom bohatých skúseností.  Zároveň je našou prioritou individuálny prístup  k potrebám  klienta. Zabezpečíme tak riešenie akéhokoľvek Vášho  problému  a Vy využijete iba tie služby, ktoré naozaj potrebujete.

 

Znalosť platnej legislatívy

Neustálym  sledovaním novej legislatívy a absolvovaním školení sme schopní  vždy zabezpečiť správne spracovanie Vašej účtovnej agendy.  Ak rozhodnete  využívať naše služby odpadnú Vám  tak nemalé starosti a samozrejme  náklady.

 

Zníženie  personálnych  a prevádzkových nákladov

Zamestnávať  vlastného pracovníka na vedenie účtovníctva a spracovanie miezd   zo sebou prináša nemalé náklady. Tie predstavujú súčet  mzdových a odvodových  nákladov na zamestnanca, preplácanie  stravného, nadčasov, dovolenka, školenia,  vybavenie a údržba  kancelárie a techniky. Ak sa Vám navyše stáva, že v účtovne  slabších mesiacoch je pracovník nevyťažený a Vy ho musíte  napriek tomu platiť,     je pre Vás externé spracovanie účtovníctva  ideálnym riešením. Využitím našich  služieb ušetríte  spomenuté náklady a zaplatíte iba za služby,  ktoré  naozaj využijete!

 

Vzájomná  zastupiteľnosť pracovníkov  účtovnej firmy

V prípade, ak zamestnávate jediného  človeka na spracovanie účtovníctva a  miezd, spravidla nastáva  problém v prípade jeho dovolenky či pracovnej  neschopnosti.    To Vám môže spôsobiť nemalé problémy. Naše služby  sú Vám  stále k dispozícii.   K Vašim potrebám pristupujeme  ako firma, kde sa  dokážeme vzájomne zastúpiť a vždy uspokojiť  Vaše potreby

 

Optimálne využitie  účtovníckych služieb

Vďaka  komplexnosti služieb a osobitnému prístupu ku klientom, dostanete  presne to, čo naozaj potrebujete. Pomôžeme Vám zostaviť optimálny  balík služieb,  ktorý Vám prinesie zníženie nákladov  na účtovníctvo a spracovanie  miezd. Zároveň získate  pre vybrané služby tých najlepších  odborníkov našej  firmy pre danú oblasť.

Meniny má: Bibiána Zajtra: Oldrich